Volejte ihned:608 994 987

Často kladené dotazy

Kdo může nebankovní hypotéku získat?

Nárok na získání nebankovní hypotéky má každý občan ČR starší 20 let (zaměstnanec, OSVČ, podnikatel). Mimo to musí zájemce vlastnit nemovitost, popřípadě nemovitostí disponovat se souhlasem jejího majitele.


Jak dlouho mohu hypotéku splácet?

Záleží na Vás. Můžete se rozhodnout pro jakoukoli dobu úvěru v rozmezí od 2 do 30 let. S dobou splácení hypotéky se mění i výše splátek.


Jaká je nejnižší částka kterou si mohu vypůjčit?

Nejnižší částka je 100 000 Kč. Horní hranice úvěru není nijak omezena s tím, že Vám půjčíme až do 80% hodnoty Vaší nemovitosti.


Co je to "přefinancování" hypotéky?

Pokud zjistíte, že mají naše hypotéky výhodnější parametry než Vaše stávající, je možné požádat o jejich přefinancování. V praxi to pak znamená, že se nebankovní hypotéka použije k jednorázovému splacení Vaší původní hypotéky a Vy budete nadále splácet jen svou novou hypotéku za výhodnějších podmínek.


Musím vám dokládat na jaké účely peníze použiji?

Ne. Účely, na které peníze z hypotéky použijete, jsou pouze Vaší soukromou záležitostí. Nemusíte nám dokládat žádné podklady.


Mohu u Vás požádat o hypotéční úvěr, když už jeden splácím a jinou nemovitost do zástavy nemám?

Samozřejmě. Vaší stávající hypotéku přefinancujeme a zvýšíme Váš úvěrový rámec na maximální možnou hranici LTV (výše úvěru / hodnota nemovitosti).


Pro koho jsou nebankovní hypotéky určeny?

Každému, kdo disponuje nemovitým majetkem a potřebuje získat finanční prostředky, například na založení firmy, koupi automobilu, vybavení bytu, dovolenou apod. Účely, na které tyto prostředky použijete, nemusíte nikomu dokládat. Je to pouze Vaše věc.

Vyplnění žádosti vám zabere pouze dvě minuty a hypotéku vám předschválíme do 24 hodin.

Žádost o hypotéku

Volejte ihned a naši poradci vám navrhnou řešení vaší finanční situace.

+420 608 994 987


vytisknout stránku